Keşan Pansiyon Kız Öğrenci Yurdu

Keşan Pansiyon | Gültekin Çatal 0535 328 58 84 | 0284 715 30 20  » Genel »  Keşan Pansiyon Kız Öğrenci Yurdu
0 Comments

NEDEN KEŞAN PANSİYON KIZ ÖĞRENCİ YURDU?

Trakya’nın incisi Keşan’da hizmet vermekte olan pansiyonumuz 2009 yılında faaliyete geçmiştir.
Keşan Pansiyon bir aile işletmesidir. 13 yılı aşan tecrübemiz ile siz değerli öğrencilerimizin tüm temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde bildiğimizden dolayı sizlere en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktayız. Keşan Pansiyon olarak Keşan Meslek Yüksek okulu ve Trakya Üniversitesi Keşan Hakkı Yörük Sağlık Yüksekokulu’nda Öğretim gören Kız Öğrencilerimize Keşan Pansiyon Kız Öğrenci Yurdu olarak ailemize katılan her bir öğrenciye yüksek değerler ile birlikte güzellikler sunmayı amaçlıyoruz.
Keşan Pansiyon Kız Öğrenci Yurdu da güven, kalite, hoşgörü, saygı, aile sıcaklığı, kültürel ve sosyal gelişim değer katmanlarından oluşup parlamayı hedef edinmiştir.
Öğrencilerin tüm temel ihtiyaçlarının karşılanabileceği şekilde düzenlenmiş olan Keşan Kız Öğrenci Yurdu’nda güven, uyum, huzur, hijyen ve sağlık her zaman ön planda tutulmaktadır.

Odalarımız 1, 2, 3 ve 4 kişilik olmak üzere kısımdan oluşmaktadır. Her dört oda seçeneği aynı konfor ve kalitededir İki kişilik odalarımız ; 2 adet baza, elbise dolabı, komidin, çalışma masası, mekezi ısınma sistemi, Wi-Fi, kablolu tv; Dört kişilik odalarımız ; elbise dolabı, komidin, çalışma masası, mekezi ısınma sistemi,

Wi-Fi, televizyon; hizmetleri bulunmaktadır.

Yemekhanemiz hijyen kurallarına uygun 60 kişilik kapasitededir. her gün sabah kahvaltısı ve akşam yemeği belirlenen saatler arasında verilmektedir. Sabah kahvaltısında gün içinde ihtiyacınız olan enerji ihtiyacınızı karşılayacak şekilde itina ile hazırlanmaktadır.. Akşam yemeklerimizde 3 çeşit sıcak yemekle birlikte aperatif çeşitleri ve tatlı çeşitleri verilmektedir.


SOHBETTE BAŞLA
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.